Sportex Saphir

Sve o priboru koji koriste varaličari

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sportex Saphir

Post Postao/la ruba » 02 kol 2015, 10:43

Zbog bolje preglednosti kako zlaja rece otvaram temu za navedeni stap.Godinama imao zelju da ga nabavim nisam uspio,ne sto nisam mogao da ga platim vec sto nisam mogao gdje da ga kupim.
Jednog dana kada sam dosao na odmor skrenem kod druga Alija u radnju da popijemo kafu i slucajno pogledam u stalak sa stapovima pa nemogu da vjerujem da sam vidio taj blistavo plavi blank :grin:
Nisam ni sekund razmisljao prvo sam ga kupio pa smo onda slatku popili,,,,hihihi
Bio je to saphir 3 tb 60gr na 3m.iako nisam ljubitel,bas te duzine stapa nije mi smetalo.
Prvi izlazak na vodu upisem ga lijepim somcetom necete vjerovati u drugom zabacu,sta vise moze pozeljeti jedan varalicar.
slika
slika
slika
Bio je to nafakali stap 4 izlaza tri ribe dva soma i jedna mrena,,,,,hihi
Kazem bio je zato sto sam ovdje u Austriji igrom slucaja ili igrom sudbine naletio na saphir 3 ali 2,80m i tb 65gr,kao sto sam rekao nisam ljubitelj stapa od 3m pa sam kupio i ovaj kraci a onaj odlucio da prodam i to sam i uradio.
slika
slika
slika
Kakva li ce nafaka biti ovog stapa vidjecu kad stignem na odmor ako Bog da,nadam se da ce se lijepo upariti sa sustain 4000 i da cu imati solidan komplet.Volio bih da naletim na jos jedan,ali saphir 1 na 2,50m i tb 20gr za neki laki vid varalicarenja.
Veliki pozdrav iz Linza i veliko BISTRO drugovi
smrt fasizmu <titinpionir>
Ruba Vobleri


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sportex Saphir

Post Postao/la zlaja » 02 kol 2015, 16:27

Sloboda narodu druže ruba <titinpionir> To je pravo predstavljanje štapa,i meni su omiljeni iz HT cross serije, sad imaju novu tehnologiju helicore blankove ,vrhunska al skupa...

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sportex Saphir

Post Postao/la ruba » 02 kol 2015, 21:16

Isao sam ciljano na novog Black Arrowa 60gr iako to nelici vise starijim Arrowima meni se nesvidja zbog rucke,ali u stalku medju tim novim sportexima nadje se ovaj saphir 65gr.Znajuci da se vise nerade a imajuci prestavu kakav je bez razmisljanja sam uzeo njega i ustedio 50e hehehe.Ustvari kupile se neke rapalice :)
Ako ko jos posjeduje ovakvog plavog ljepotana nek napise koju.Ja cu o ovome prenjeti utiske sa vode svakako,a u planu sam doci malo uzvodnije da ga isprobam u reonu vranduka,,,,hihihi
Ruba Vobleri

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sportex Saphir

Post Postao/la Seha » 03 kol 2015, 17:14

Dobar stapic cestitke na kupovini i upisu.. Bistro
Sto se tice recenzije sa sportex-om nema zajeba ono sto platis to i dobijes.. Rasan je to 60 gramac osjetio si ti to sa ovim somom garant ;)
slika

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sportex Saphir

Post Postao/la ruba » 11 ruj 2015, 17:20

Saphir i dva prce
smudjarak pusten naravno
slika
slika
Stap ludnica osjeti i ove male varke a strafa i velike
lijepo osjeti manju ribu ali ja se nadam kakvom brkonji da polozi test :grin:
Ruba Vobleri

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i mašinice”