Handmade by Svirac

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Handmade by Svirac

Post Postao/la svirac » 20 pro 2013, 19:02

Djeljacemo nove ..... bitno je da malac radi posao! <flag>
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")


Avatar
MAD JAX
Prava Štela
Postovi:102
Pridružen/a:21 lis 2010, 17:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Handmade by Svirac

Post Postao/la MAD JAX » 20 pro 2013, 22:27

Čestitam Svirac, extra radovi! Ako bude kakav tonuci malac ili neki dvodjelni vishka javi mi.

<flag>

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Handmade by Svirac

Post Postao/la svirac » 20 pro 2013, 23:56

Ok Mad ... bude.
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

kokuz_sa
Prava Štela
Postovi:177
Pridružen/a:01 sij 2011, 01:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Odg: Handmade by Svirac

Post Postao/la kokuz_sa » 06 lip 2014, 21:13

slika

Evo jedna sviraceva kucna carolija koja mi na takmicenju donese ribu :)

Avatar
Shelby gt500
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:02 ožu 2016, 12:45
Lokacija:South Park
Kontakt:

Re: Handmade by Svirac

Post Postao/la Shelby gt500 » 26 ožu 2016, 21:33

Dugo se nije pisalo na temi. Kolega Svirač mislim da je vrijeme za kačanje novih radova.
Što se tiče tvojih radova ,svojevremeno me najviše oduševila tzv. Rumenka, ili je barem na youtube naziv bio takav, mali crveni dvodjelac presavršenog rada


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Handmade by Svirac

Post Postao/la montana » 27 ožu 2016, 02:11

Malopriie minie poslao sliku "saka puna kedercica". Fali jos malo da ih zavrsi, ali ja sam ostao zapanjen. Fenomenalno izgledaju. Nadam se da ce postaviti sliku <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Wobleri”