Oprema za musicarenje u BiH

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Oprema za musicarenje u BiH

Post Postao/la rusko » 19 stu 2010, 20:18

angler je napisao/la:Nije mi jasno za sta ti treba masina za lakiranje?
Ma i ne treba, ali kontam bilo bi gotiva moci i to uraditi...

Jesu li to one duge kockaste peci, sa malom resetkom pri dnu (zauzmu pola sobe, i na njima heklanje pozuti)?
Nisam ni znao da u se u onom oklopu krije i motor :-)

A mozda da sebi pozelim spravu za rodjendan... mozda se kucni komitet smiluje pa mi nabavi... <djed>
slika slika


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Oprema za musicarenje u BiH

Post Postao/la angler » 19 stu 2010, 20:56

rusko je napisao/la: Jesu li to one duge kockaste peci, sa malom resetkom pri dnu (zauzmu pola sobe, i na njima heklanje pozuti)?
Nisam ni znao da u se u onom oklopu krije i motor :-)
E te sa heklarajom i teknetom za vodu da ne susi zrak :135: ...iza resetki na jednoj strani ima motor.

Ako izglasa komitet u tvoju korist odmah napravi ovako nesto za serisku proizvodnju :grin:

http://www.fishingphotos.net/photopost/ ... IM0066.JPG

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Oprema za musicarenje u BiH

Post Postao/la rusko » 19 stu 2010, 21:47

Evo kakva je radnja potrebna:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z0QXMWcW ... r_embedded[/youtube]

U ovom slucaju me ni proces demokratizacije ne bi osigurao, iako cinim vecinsku masu u kuci...

ne kontam kako se isplati ljudima koji prave ove stapove za prodaju... sva ova oprema, 40 sati rada po stapu, cijena dijelova u odnosu na prodajnu cijenu ne donose neku zaradu... za sebe i nekako cejfa radi ali proizvoditi ih ovako za prodaju bi bio los biznis... mozda da covjek zivi u nekoj drzavi gdje su prosjecne plate i izdatci niski... na zapadu nema sanse da bi se isplatilo.+
slika slika

Avatar
miki007
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:24 srp 2010, 11:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Oprema za musicarenje u BiH

Post Postao/la miki007 » 19 vel 2013, 22:13

Je li ko koristio mušičarski štap Ron Thompson? Kakvog je kvaliteta i kolika mu je realna cijena polovnog?
Bistro!!!
CARPE DIEM

bgsa
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:17 ruj 2012, 18:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Oprema za musicarenje u BiH

Post Postao/la bgsa » 28 vel 2013, 19:59

Koristim stap Ron Thompson 9ft, #5-6 vec evo petu sezonu i sasvim sam zadovoljan kako me sluzi. Polovan, ovakav ne vrijedi vise od 40-50km. Ja sam ga novog platio oko 80km.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i čekrci”