Orvis HLS graphite

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Orvis HLS graphite

Post Postao/la Clavis » 03 srp 2013, 08:29

Orvis HLS graphite 8,5 stopa 5-ica mi je ispao za 180 KM. Isplati li se ova investicija, s obzirom da sam praktično bez štapa, je li neko možda imao dotični i kakva su iskustva?


Avatar
Ben
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:23 lip 2013, 12:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Orvis HLS graphite

Post Postao/la Ben » 03 srp 2013, 09:00

Nemogu ti odgovoriti na pitanja, ali izgleda fantasticno.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Orvis HLS graphite

Post Postao/la angler » 04 srp 2013, 06:43

HLS se proizvodio do sredine 90tih kad je zamjenjen sa Trident TLS, a ovaj opet sa TLS Power Matrix, a onda ovaj sa sad zadnjim Access koji kosta cca 400$ oli E. To je ustvari najprodavanija serija Orvisovih stapova iz razloga sto mu je sminka kudikamo kvalitetnija od Clearwater-a koji je korejanski. Rrcimo pluto se ne moze porediti. Vjerovatno koriste od pocetka isti konus, samo mijenjaju nacin izrade pa je mozda malo tezi od ovih novijih. Ja imam TLS Power Matrix i najcesce ga koristim, doduse i sto je u klasi 4#. Precizan stap, ima kuveta kad zatreba, lijepo izbacuje snjuru...sve u svemu dobar stap.
Jedini problem koji moze biti je to sto je toliko star i kako ga je taj neko cuvao, da li je klepao po granama, ispadao ili sl.
Pregledaj karike i blank pod jacim svjetlom da nije mozda lak ispucao i teksturu grafita da gdje nije nagnjecen.

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Orvis HLS graphite

Post Postao/la Clavis » 04 srp 2013, 07:07

Vidio sam hronologiju razvoja i ja jučer. Nije baš posljednja riječ tehnologije i nauke. Hvala za savjet drug, pregledat ću ga dobro opet. Malo je "cocav" ali vakat je da se pređe na finije stvari....

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i čekrci”