Boron III X

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Boron III X

Post Postao/la rusko » 19 vel 2016, 21:04

Drug moj, ko se nadje da tebe nadmasi u pedantnosti… ja mu se klanjam ;-)

Genije si za to i ponekad ti zavidim na toj sposobnosti… <championvanja> prema tebi - cisti sam "Burdus" :-)

Monofil na prvom dijelu ako je 0,60 je odlicna ideja… (svanulo mi puno toga)… jaci je, isteze se… manja vjerovatnoca za kidanje… dobro osmisljeno!

za zavrsnicu, ako zelis "tanko a jako" bih ti preporucio Riverdge tipet materijal… vjeruj mi da je njihova 0,20-tka ista kao Stroftova 0,30 i u snazi a i dijametru (barem na oko)… Genijalan materijal!

Ako je nemas dostupnu, poslacu ti rado da ih probas… a i mene zanima kako se ponasaju na dobro slanoj vodi ;-)
slika slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Boron III X

Post Postao/la montana » 19 vel 2016, 22:02

A mene zanimaju slike sa ribama <ribarcina>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Boron III X

Post Postao/la angler » 19 vel 2016, 22:12

Imas ti i te kako dobrih ideja. Iskustva valja razmjenjivati kakva god bila, uvijek sine neka ideja.
Kotistim Sufix i Trilene fluorokarbon ali ih je za nekoliko klasa (i cijenom mada su ih domaci profesionalni ribari razgrabili u sekundi) nadmasio neki japanski Super Monster Shock Leader. Ovim prvim skoljke i ostave traga ali na njemu nista. Mana je sto ih ne prave ispod 0,45.
Kod mene je sve kontra, ubise se praviti fluorokarbon sto vece nosivosti, a meni treba 0.30 ili 0.35 maksimalno 5-6 kila da izbacim onu "slabu tacku".
montana je napisao/la:A mene zanimaju slike sa ribama <ribarcina>
I tata bi sine :mrgreen:

Danas samo jedna malecka ruzna tzv "flathead" riba. Toliko je mala bila da sam mislio da je strimer ozivio <valjanjeodsmijeha>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i čekrci”