Lijepljenje snjure za stap

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Lijepljenje snjure za stap

Post Postao/la rusko » 20 lip 2016, 22:18

Poslala me zena juce u nabavku ribe… i odem na jedno P&T jezero… i nakon jednu pola sata zabacivanja, primjetim da mi stap i snjura ne reaguju kako treba, ne izbacuje duzinu snjure koju bi trebalo… probam prvo sa drugim tehnikama, isto… izvucem skoro svu snjuru i istegnem je, opet nista… i onda pri jednom zabacu skontam da je problem u tome sto se snjura lijepi uz stap.

Obrisem stap, i sve "proradi"… poslije ocistim i snjuru nekim sredstvom kojem se imena ne sjecam, i onda je to ljepljenje prestalo.

Zanima me da li je neko od vas imao slicnih problema i sta bi mogao biti pravi uzrok… Jer nije mi se ovako nesto desavalo ranije, a znam da stap nisam imao cime uprljati.
slika slika


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Lijepljenje snjure za stap

Post Postao/la angler » 21 lip 2016, 06:05

Nije mi se desavalo slicno sa snjurom do sad.
Kontam da nije bila prljava snjura od predhodnog mahanja, da se nije nesto nahvatalo.
Ili je do promjene u materijalu, starost snjure, toplota. Lici mi na one gumiplastike koje se nakon duzeg vremena pocnu ljepiti. Kad se ociste budu ok ali se opet pocne isto desavati.
Vidjeces ako se ponovi da znaci da je snjura pobatalila.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lijepljenje snjure za stap

Post Postao/la rusko » 21 lip 2016, 06:19

I ja sam pomislio na to. Imao sam jednu Guideline snjuru, a one imaju tendenciju da su predobre dvije sezone i onda odjednom odu da nisu ni za strika… medjutim, vise mi je djelovalo da je do stapa… Kada sam ga obrisao proradilo je sve.

Mozda sam naletio na nesto u vodi, ili na tlu kako snjura pada pod noge mozda je nesto ljepljivo pokupila sa trave...
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Lijepljenje snjure za stap

Post Postao/la angler » 21 lip 2016, 06:26

Ja vjerujem da je to razlog. Tako i ja pokupim ali na cipelama jer snjuru drzim u Ikea korpi :wink:

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Lijepljenje snjure za stap

Post Postao/la tommylee » 21 lip 2016, 08:57

Nemam konstatno ali se zna lijepiti za stap.Šta se desi ne znam!?!


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lijepljenje snjure za stap

Post Postao/la Clavis » 21 lip 2016, 09:45

Ovo što Sudo govori je najvjerovatnije, ali bi bilo popraćeno karakterističnim mirisom za plastiku koja se "znoji".

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lijepljenje snjure za stap

Post Postao/la rusko » 21 lip 2016, 13:31

Znaci, uloviti onog koji je napravio snjuru i istom izvrsiti "svilen gajtan" metodu na doticnom <titinpionir>
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i čekrci”