Mrav

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Memo
EFFA instruktor
Postovi:194
Pridružen/a:09 vel 2010, 21:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Mrav

Post Postao/la Memo » 01 kol 2012, 23:53

Moj mrav na #32.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mrav

Post Postao/la tommylee » 02 kol 2012, 08:22

Mikro mrav!
Ne kontam ovu masu na vrhu šibice?Jeli to spalo sa mrava ili samo služi za držanje?
Nikako ja ne kontam te udice 24# 32# ?!? Meni je to previše malo,nije da ne vidim već neznam koji prostor na njoj ima za vezanje?
Imam ja neke i meni su stvarno presitne!
Možda je razlika u veličinama kod samih proizvođača!?!

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mrav

Post Postao/la Clavis » 02 kol 2012, 09:06

24# imaš u onoj našoj radnji u novoj varoši pa pogledaj na šta liče, elem nema tu plaho prostora za motanje, obično se krene od guza i odmah nanosiš sve što treba, završavaš sa krilcem i glavom. Ovaj mrav je vjerna replika "kućnog" crnog mravuljka, e sad treba imat petlju to staviti na 0,08 podvez i ponuditi ga grbi :D koji ce ga uzet, nema sumnje, u ovom periodu malog vodostaja i kristalno čiste vode. Ja kad pravim muhu, obično gledam da je za broj veća od one prirodne, dođe mi ziheraški, sem toga, znam da nikad neće biti kao "živa" pa gledam da je groteksa žive, sa naglašenim karakteristikama.

Memo
EFFA instruktor
Postovi:194
Pridružen/a:09 vel 2010, 21:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mrav

Post Postao/la Memo » 02 kol 2012, 17:44

Sa 28 -com sam lovio i imao dva lipljena jedan 45 a drugi oko 40 i nekoliko sam ih izgubio, za 32 nemogu nista rec nisam jos lovio tek sam dobio od prijatelja ove udice ni sam neznam gdje ih je nabavio. ovo sto sam postavio netreba da vas zabrinjava to i nije za svakodnevni ribolov to je malo vise K.....e da covjek dokaze sam sebi da se nesto tako malo moze napravit,jos da kazem da sam sliko sa posebnim Macro Nikor objektivom da bi se sta vidjelo u stvarnosti vidis samo malu mrlju i nista vise. Mozete sebi prestaviti udica 32 je malo jaca od 3 mm.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mrav

Post Postao/la tommylee » 24 ruj 2012, 20:43

Malo su duža krila ali se kanim da ih potkrešem.U krilima od cdc ima holo lameta.

slika


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mrav

Post Postao/la Clavis » 25 ruj 2012, 23:28

Odlični entovi Tommy! Kaze mi jaran da je odlično prošao sa mravom za vikend na Sanici, voda nadošla fino, osvježila a lipen radio ko lud, ni spentove nije puštao kamo li živu. I ja cu pripremiti za vikend kojeg, zlu ne trebalo...

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mrav

Post Postao/la tommylee » 26 ruj 2012, 09:14

Ovih dana je bilo ogromnih rojenja okolo Drine.A to po zdravoj logici treba iskoristiti.Ja na moju nesreću nisam bio u prilici izaći na vodu.
A opet sam se nadao nekom izlazku te nešto i navezah.
Ovaj model sam napravio i jedva čekam da isprobam,cilj ovog mrava je da blago uroni u film.Krila od holo lamete će dodatno da provociraju ribu:

slika

slika

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mrav

Post Postao/la Clavis » 26 ruj 2012, 13:19

Dobra imitacija! A tijelo je quill od cega? I ova holo nit gdje si je zbavio?

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mrav

Post Postao/la tommylee » 26 ruj 2012, 15:25

Tjelo je od crnog konca a preko badrljica od pauna,sve cementirano par puta.A ove "holo lamete" imam u nekoj kesici i neznam kako se zove moram vidjeti.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Mrav

Post Postao/la angler » 26 ruj 2012, 19:18

Odlicni mravci. Tijelo mi se bas svidja.
Taj materijal za krila sam spomenuo jedne prilike.
Napravio sam nekoliko baja sa crnim tijelom ali ih ne isprobah :(

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mrav

Post Postao/la Clavis » 27 ruj 2012, 07:34

Interesantan materijal totalno, sad mi zao sto nisam pogledao, al sam zato upao u Hobi shop u ljubljani, svaku boju perlice sam natrpo', viče žena "hoćeš mi to nakita napraviti" :)

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mrav

Post Postao/la tommylee » 27 ruj 2012, 08:21

U stvari ovo moje je crystal flesh:

http://www.bogdangawlik.pl/index.php?cu ... 99&sort=2a

Holo lameta je nešto drugo!

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Mrav

Post Postao/la tommylee » 03 lis 2012, 08:10

Jedan eksperimentalni za film:

slika

slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mrav

Post Postao/la rusko » 14 lis 2012, 19:13

Evo i od me jedan da se prikljuci koloniji... radisa je samo takav ;-)

slika

slika
slika slika

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mrav

Post Postao/la Clavis » 14 lis 2012, 19:29

Odlično mravče Rule!

Quillaš je prva liga, ove sezone sam tačno uvidio prednost motanja tijela raznim quillovima, ništa bolje ne segmentira tijelo kao perova badrljica, tako da eksperimentiram sa raznim peruškama, i redovno u kutiji imam struganca, na Sanicu ni ne idem bez njeg!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušice”