Razmjena Fly tying materijala

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:
Re: Razmjena Fly tying materijala

Post Postao/la tommylee » 06 pro 2012, 22:40

Druže meni ovo liči na konjuktivitis?

Clavis druže jel ovo mekano,mislim treba mi da prijanja na udicu.Ja imam dva kalema poliesetrskog konca za šivenje.
Špulne po 5000m,crna i zelena.
120no malo je čupaviji nije za sitne muve,al za krupnije dobar još ako se lakira odličan!
Fora je da se nabave kalemi i ja ih motam aku bušilicom.


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Razmjena Fly tying materijala

Post Postao/la Clavis » 06 pro 2012, 22:46

Za malo jače od Textreme polly floss-a! Ja sam ga motao i na kreju i na "patka".

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Razmjena Fly tying materijala

Post Postao/la rusko » 06 pro 2012, 22:57

Clavis je napisao/la:Situacija krajnje ozbiljna kod Ruska. Predlažem slijedeće mjere:


1) Rusko, zadaća, pravi sogan dolmu nebil luk izmamio radosnice, dijeli komšiluku nek se skandinavci dave.
2) Ja ću poslat par vunenih čarapa i set nakurnjaka Montani nek se izvlači "izpodeke", i ide satrat kakvo oposumče za dabinga.
3) Angler, šta je sa tim dlakama iz kamiljih nozdrva?
4) Imam dabinga sa zečije vagine, mogo sam poslat za prvu pomoć.
<valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Ne treba... Izlijecen sam... Oplakah!
slika slika

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Razmjena Fly tying materijala

Post Postao/la @ldin » 07 pro 2012, 02:05

jel paše šta od kormorana .... nikad ih više nije bilo , bar kod mene , invazija jbt .... neda mi se na sud zbog gamadi , al već par dana kujem opasan plan kako da ih isprepadam jedno jutro , doš'o sam do stavke petarde , rakete i ostala dozvoljena praterija ... :twisted:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Razmjena Fly tying materijala

Post Postao/la angler » 07 pro 2012, 07:10

Clavis je napisao/la:3) Angler, šta je sa tim dlakama iz kamiljih nozdrva?
Nista....oseknula se :shock: <valjanjeodsmijeha>

@ldo, kormoranova pera sa vrata sam koristio za tijelo i krila kao zamjenu za CDC mada su po pitanju plovnosti CDC mnogo bolja.


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Razmjena Fly tying materijala

Post Postao/la rusko » 07 pro 2012, 20:27

OPREZ, znaju da se brane!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Cf9JUwCUwds[/youtube]


<valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Razmjena Fly tying materijala

Post Postao/la angler » 08 pro 2012, 05:10

Jeli mu ovo nesto psuje <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Razmjena Fly tying materijala

Post Postao/la montana » 08 pro 2012, 06:12

Kaze reci cu te mami da si me pocupao! <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnika vezanja mušica (materijali, alati...)”