REVIR SANICA

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:
Re: REVIR SANICA

Post Postao/la tommylee » 24 tra 2016, 22:55

Svaka čast!
Zadnja fotka,pastrmka,ima na korjenu repa dobar ožiljak!


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: REVIR SANICA

Post Postao/la angler » 25 tra 2016, 05:04

A sto se slike detaljno analiziraju :grin:
Saki put ih iznova pogledam da me zelja mine.
Vidim koristio se novi stap. Kakvi su utisci?

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: REVIR SANICA

Post Postao/la Clavis » 25 tra 2016, 07:22

Hvala momci! Rusko ovog sam iščupao iz lavora pa je gargamel, ovi ostali su bjelaći :D baš se potrefio i Almir Halkić iz Krupe dovodio neku grupu, konstatovali smo da revir ostaje bez pool-ova, trenutno imaju 4-5 pristojnih na onoliko vode, pa će se morati nešto poduzeti po tom pitanju.

Zlaja imo sam i podvodnu kameru al mi nedade "đavo" (čitaj glad za još ribolova) da ih snimam. A ti Rade kad Benjo i Co. budu dolazili uvali se brate naćemo šta i za spina ostavio sam ;)

Angler, štap sam isforsirao, Sanica je trenutno za kakve trojkice al eto da se isproba, a i stare male AFTME sam poklonio proljetos, jer meni treba stići onaj talijan, u glavnom pravi test će mu biti široki preljevi na Sani, dole sam se mogao zajebavati sa njiim, tippet 0,14 i sve je bilo "moje" u trenu, nisam ih morao previše zamarati.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”