Montana u Montani

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori
Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:
Re: Montana u Montani

Post Postao/la tommylee » 16 pro 2014, 09:30

Sve sam ja te ideje odavno pretaborio po glavi.Nije skupo uzeti a dovozi kamion često pastrmku.Al' gdje je ubaciti sve uništeno,nema potoka da nije u njega sprovedena kanalizacija.Nije to par domaćinstava to su naselja od hiljade kuća i plus koja privatna mini proizvodnja.Tu ni klen koji je najotprniji ne opstaje!


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana u Montani

Post Postao/la Seha » 16 pro 2014, 13:55

montana je napisao/la:
Seha je napisao/la:Monty care nije te bilo vjecnost.. Bistro majstore
Ni tebe na mapi u zadnjih par mjeseci? Sve cekam reportazu iz stukolova na kakve si nas navikao ili barem one skuse... Opet, pomislim, sjeo coj'ek na motor, mahnuo zeni i odvezao se na kakvu turneju... ma evo druze radim k'o Kinez. Lovim cesto, ali slabo slikam. Znas kad upadnes u fazu. A evo zime, pa me nostalgija vuce... hajde da isplaniramo ljeto dok nije kasno.... <ribarcina>
Bio sam ti se zadevero oko renoviranja stana doslovno od plafona do poda i to sve sam.. Najebo ko zuti smajli :grin:
Sad kad sam se svega tog posla kutariso i evo opituro kanu mogu poceti neki ozbiljniji ribolov.. Tako bice valjda nekih ulova i slicica i ovu zimu mada sam ti i ja postao tanak sa fotkanjem.. Nemoj nista planirati jer svaki put kad sam planirao nesto (ne)planirano sve pokvari.. Kako stvari stoje slijedece ljeto mi negine Grcka zbog mojih cura.. Mirise mi na to, al nista negovore glasno i jasno jer znaju moj stav.. Stacemo u Grckoj?? Da se grcimo :mrgreen: ?? Ukoliko se to desi cupacu i rukama i nogama da se sam ispalim za BiH tamo negdje u septembru par sedmica.. A sto se tice motora i on the road price to ako se bude zivo i zdravo za par godina kada cura bude malo vise samostalna.. I za to sam namjenio jedan trodijelni Scierra 20-50 gr. nek se nadje za kampovanja :wink:
Pozdrav stari i bistro preko bare..
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”