Ribnik

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
flyFishing
Piskaralo
Postovi:203
Pridružen/a:04 kol 2009, 13:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ribnik

Post Postao/la flyFishing » 05 lip 2011, 00:04

pozdrav, sutra akobogda idem sa ekipom na ribnik pa cu vam prijeneti utiske (a bome i fotke).
do javljanja, bistro!
Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths.


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ribnik

Post Postao/la rusko » 05 lip 2011, 16:57

flyFishing je napisao/la:pozdrav, sutra akobogda idem sa ekipom na ribnik pa cu vam prijeneti utiske (a bome i fotke).
do javljanja, bistro!
BISTRO!!
slika slika

Avatar
flyFishing
Piskaralo
Postovi:203
Pridružen/a:04 kol 2009, 13:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ribnik

Post Postao/la flyFishing » 06 lip 2011, 23:11

pozdrav svima... da ne otvaram posebnu temu za ribnik (ako moderacija misli da je tako bolje nek' intervenise)...

ko nije bio ne moze znati ni priblizno ovako sa fotki kakva je to ljepota...jest' malo dalje za nas iz Sa, ali vrijedi svakog zamaha...
krenuli oko pola 6 ujutru, na vodi bili oko pola 9...prvi dio dana je vrijeme bilo idealno, pri kraju dana je bilo i kise (vidi se na fotkama) ali je i to posebna draz kada nakon 7-8 sati mahanja, umoran i gladan sjednes u restorancic pored ribnika i uz toplu corbicu gledas kako pljusti...onda se ponovo pojavi sunce i musicari pravac voda...bilo je nijemaca, holandjana, novosadjana,... uglavnom ribnik je pravi evropski dio nase prelijepe BiH...

dolazak na vodu i par fotki dijela terena...
slika
slika
slika

"vijecanje" koja musica bi bila najbolja za pocetak...
slika

izbor je pao na ovu
slika

timer je bio svega 2 sec, pa smo nakon vise pokusaja ipak uhvatili zajednicku fotku...
slika

mirzin prvi lipljen (bio sam prilicno daleko od njega, a objektiv je standardni 18-35mm)
slika

eh da...moj prvi lipljen <ribarcina> uhvacen na musicu red tag 16-ka ili 18-ka, ne znam tacno...
slika

mirzina prelijepa potocara uhvacena na nimfu zecije uho
slika
slika

kisa i izmaglica (paralelno se gušta topla corbica)
slika

nakon pljuskova i grmljavine - sanšajn... musicari ko gusteri, izmamilo ih sunce opet na vodu...
slika


p.s. zaboravih napisati da sam uhvatio i kalifu (cca 45cm) na musicu slicnu patku (samo umjesto crvenog tijela bilo je kao smedjkasto) ali je nisam fotkao jer sam aparat ostavio u autu zbog kise...
Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths.

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ribnik

Post Postao/la montana » 07 lip 2011, 00:10

<championvanja>

Samo ti nama slike postavljaj, da i mi malo uzivamo!

Cestitam na provodu!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

riverwolf
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:31 pro 2008, 09:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ribnik

Post Postao/la riverwolf » 07 lip 2011, 12:32

bravo momci,zavidim vam iskreno <jelmekotrazio>

ja sve revire stavljam na stranu pa tek onda ide Ribnik
kad pogledas 20lipljana u jednom viru i to od male kidjurije do staraca deda i baka nemozes ostat hladnokrvan
inace pecam mladicu najvise al ponekad svratim na Ribnik jer samo FF lipljana suhom muhom je meni ono pravo musicarenje
i poptpun dozivljaj je na Ribniku gdje svaki vir ima kapitalca(45cm+) <ribarcina>


Avatar
flyFishing
Piskaralo
Postovi:203
Pridružen/a:04 kol 2009, 13:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ribnik

Post Postao/la flyFishing » 07 lip 2011, 12:47

upravo...
toliko ribe...pa i mladji... na metar od nas...

mada je lipljen pravo iskusan i preznatcija i odabir musice trebaju biti na viskom nivou da ga prevaris (tako mi rekose)
Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths.

riverwolf
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:31 pro 2008, 09:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ribnik

Post Postao/la riverwolf » 07 lip 2011, 15:38

flyFishing je napisao/la:upravo...
toliko ribe...pa i mladji... na metar od nas...

mada je lipljen pravo iskusan i preznatcija i odabir musice trebaju biti na viskom nivou da ga prevaris (tako mi rekose)
bjez ba,ja se izbruko pravo
tek par malehnih ulovio :oops: kao sto sam reko fatam samo na suhu muhu,ko je lovio na nimfu bolje je prolazio
ako mislite da je cisto revirsko fatanje grdno se varate,ribnik je cist ko suza a bistri se munjevitom brzinom
a opste je poznato da je lipljan riba sa maltene najboljim- najizostrenijim vidom <forenzicar>
nije lipljen ko kalifa da ide na sve sto bacis

Avatar
flyFishing
Piskaralo
Postovi:203
Pridružen/a:04 kol 2009, 13:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ribnik

Post Postao/la flyFishing » 08 lip 2011, 07:34

ma i ja sam ti isti takav bio...pocetnicki...
al' eto, ima vremena za stelu...
Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”