Drinjača

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:
Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 24 lip 2014, 14:27

slika

slika


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 24 lip 2014, 14:27

slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 24 lip 2014, 14:29

Uglavnom korito se nije nešto promjenilo,saprana je sva praljavština,ali je priobalni dio fasovo.
Vidi se na fotografiji koliko je voda išla obalom.

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 14 kol 2014, 18:30

Jučerašnji pokušaj da izvaram kog klena je opet propao.Pa ovo više nije humano,voda i dalje velika i blago obojena!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4LpGpcW ... e=youtu.be[/youtube]
Zadnja izmjena: tommylee, dana/u 14 kol 2014, 21:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la montana » 14 kol 2014, 20:07

Sta god da si varao, uprkos sto si jos i napisao "pokusaj" ja sve cekam da nesto uzme. <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 14 kol 2014, 21:32

Monty druže sve na prvu izgled aodlično ali ribe nikako nema?!? Ja stvarno neznam šta se dešava,bar jedno gađanje da imam ma jok,šipak!
Probah i nimfe,ma sve mogu će trikove,k'o u bunara da bacam!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la angler » 15 kol 2014, 16:58

Mene privuce ona hladovina lijevo, ispod grana i blize obali sa kakvom "plop" bajom.
Kako god, ja ocejfih gledajuci ljepotu :grin:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la montana » 15 kol 2014, 17:34

Dno izgleda preorano. Mozda nema hrane? Ako je tako, Angler je skroz u pravu. Riba stane pod kakvo rastinje i ceka da joj Bog zatrese granu i sta da upadne...
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 16 kol 2014, 14:10

Sve probah,i brzak i plićak,i kontra tokove i hladovine.Ulaze,izlaze virova.Prelive.Sve gdje sam ga dobijao ma nema ga ni za lijeka.Još mi kažu ušlo i otale bijele ribe.Škoblji do 10cm i to je sve!
Definitvno pukla voda,valja se vratiti na Drinu gdje su mi šanse izgledanije.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 07 stu 2014, 10:32

Juče odletim na blic,dobijem info da se u jednom viru krije dobra količina klenovine.Mada nisu kupni ali ih ima.
Ne gubeći ni časa spkaujem se da ispitam ovu informaciju,čim sam došao na vodu vidim da kupe na površini.
Posle bambulanja i upisivanja,krećem trtažiti većeg i da probam ujdno koju novu kreaturu.
Na volija imam griz ali bez realizacije,imitacije trave nisu gađali,i za kraj emerđžer od seđža.Na koji su kidisale i zelenke (bjelice).

Zadovoljan što je rbia konačno se počela vračati u Drinjaču.Insekata ima ispod kamenja,a i rojilo se cijeli dan.

Vir u kome se banda skupila.
slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 07 stu 2014, 22:55

Ostadoh vam dužan snimak,muke dok se ovo uploaduje.Nisam imao vremena za obradu,sirov snimak :mrgreen:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=46yWg9u1l6A[/youtube]

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la rusko » 08 stu 2014, 00:15

A sto se iztrzah ko covjek…. ovo mi je najblize sto sam bio ribolovu u zadnjih dva mjeseca :grin:

Gotiva Tommy!!!
slika slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 08 stu 2014, 00:34

ma meni drago da se riba vraća na pozicije,pisah ranije,ljetos,prođem sav ovaj terena a ni udarca!
Ovaj vir krcat,jesu male ribe ali ih je milina vidjeti!
Pored klena bio je u viru sitan škobalj te beovice ili kako ko već zove!

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la Clavis » 08 stu 2014, 23:06

Jesi ovo bambulario ?! Jes taj sport zaraza, ta tehnika pogotovo....

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 08 stu 2014, 23:29

Prvo sam krenuo sa bambulom i naravno odmah udaraju,ako neće ja lagano sa muvom klizim po površini,ka sebi ujedno i skupljam strunu,da mogu da je pokupim i izbacim ponovo bez nepotrebnog bućkanja.
Posle sam baco svašta,od nimfe do strimera,kilavo uzimaju već voda hladna,sve je usporeno osim mene.
Ta tehnika će mi doći glave,sad sam se opremio ko tajni agent.Novi aparat,telefon,aktiviro kameru samo mi fali novi računar d ato sve obrađuje i naravno klon <valjanjeodsmijeha>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”