Drinjača

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Drinjača

Post Postao/la montana » 08 stu 2014, 23:32

Slike super Tommy! <championvanja>

Neda mi kompjuter da gledam youtube. Vjerujem da je odlicno, a kompjuter ce dobiti svoje cim se odjavim. :baseball:
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la Clavis » 08 stu 2014, 23:45

Mala voda, puno ribe i onda udri u igranje mačke i miša. Neku večer sam se naslušao o klenolovu i dobio original bambulu :) Moji ovdje nešto ne gotive mušičarenje klena, a meni to pravo interesantno, pogotovo kad prvog prevariš.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 08 stu 2014, 23:48

Vjeruj mi nije baš lako uhavtiti dobru ribu,nekada mi se čini da pastrmka mnogo lakše se upeca ili lipljen.
Što se nisi javio za bambule odavno ih nisam radio ali ako ti treba tu sam.
Ja odavno planiram neke mikro da uradim,ko zna i lipljen nekada voli kopnene insekte.

Monty ako ti jutjub blokira probaj drugi browser,meni radi na Mozzili,na Chrome-u ima trzaje.

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la montana » 08 stu 2014, 23:50

Budem probao. Neda mi ni sliku, a na telefonu ima slika, ali nece da se pokrene... hebes tehnologiju. Sljedeci put idem s tobom da gledam uzivo! <titinpionir>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la Clavis » 08 stu 2014, 23:53

Pravo da ti kazem, slucajno sam i ja poceo. PRije bambule sam ih castio policelonkama i krupnim varijacijama red taga,polovičan uspjeh... jednostavno nije mi se dalo tragat za balzom, radi nekih pokusaja, i proljetos mi se jave Tatari iz Kotor Varoši, baj d vej pravo fini momci i raja i Damir mi da par komada, i oprobam ih na Sani, taman nekako i klen se digao na površinu, ona njegova ljetna navika. Prvi šut bambulom u jato i BUM! Pokilaš mi dođe, poslije njega ništa, rastjerao jato, al sam tad uvidio šta je ta baja u stvari :)


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 08 stu 2014, 23:59

Kod mene vode devastirane,vidjeti klena pola kilaša je odavno nestalo.Imam još jednu lokaciju na Drini gdje žive veći i vide se ali ti ništa ne uzimaju osim živih mamaca.I tada se čeka a mene to ne tangira!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la angler » 09 stu 2014, 05:50

Nema fule, u po kvadrata se javlja uvijek. Isto kao da ide na tacno odredjenu baju...samo je valja potrefiti.
Odlican video!

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 20 svi 2015, 14:03

slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 20 svi 2015, 14:05

slika

slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la angler » 20 svi 2015, 16:59

Bravo Tommy. Ova voda izaziva da se odmah zabaci. Kakva je stanje sa ribom?

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 20 svi 2015, 21:53

Očajno,nema je ni za lijeka.Čak ni klena.Vidjeo sam na jednom potezu plotice dobri komadi ali malobrojne.Nisma imao pri ruci ff opremu a htjeo sam ih probati.Ovih dana kiša muti pe nema vajde ići.
Očekivao sam ičačkati pastrmku ali ništa ni kvrc nisam imao,tužno ali istinito.
Ovaj potez je iznad radova HE par kilometara i izgled da riba nema kuda da prođe.Ispod HE ima i klena,bucov raubuje.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drinjača

Post Postao/la Seha » 21 svi 2015, 15:34

Zalosno ovako lijepa voda a ni ribice :?
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la angler » 21 svi 2015, 17:34

Po obicaju....vise zalosti nego radosti u rijekama!

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 09 lip 2015, 08:35

Konačno donji tok Drinjače d apohodim,međutim još uvjek nije se riba namjestila.Ali ipak ima šta da se lovi!
Najgore mi je bilo provući strimer a zakačiti neku manju bijelu ribu.
Sitan bucov raubuje a ovim većim udarili hormoni.
Klen letargičan valjda kasni mrijest.Tereni zgodni za pecanje,mušičarenje ili lako varaličaranje.
slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drinjača

Post Postao/la tommylee » 09 lip 2015, 08:36

slika

slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”