Drina

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Drina

Post Postao/la Kovach » 14 srp 2012, 16:09

U pravu si Angler druze. Ovo se nama desilo prosle godine na Neretvi. voda nosi hiljade mravka, izmjenjali sve sto smo imali svih velicina, oblika i boja i nista. na kraju samo Monty prevario jednu meku i jednu potocaru. Ne racunam Mirsu , mjestanina koji je ulovio 4-5 komada ali na podvodnu pa nama bacao suplju kako je ulovio na povrsinske :456: . Vece su sanse da te grom spuca nego u tom trenutku ubosti pravu. Ako se ne varam to je ono sto zovu selektivnost, samo jedna muha i jedna velicina pa ko pogodi hadzija.


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drina

Post Postao/la montana » 14 srp 2012, 17:06

Ma i te dvije na muhu sto je dan prije tebi neko opisao, inace bih i ja garant mlatio uprazno! <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drina

Post Postao/la Kovach » 15 srp 2012, 00:26

I to je dio taktike. Ja sam prije na tri dana ispitao sve koji love na tim terenima i ono sto su rekli nije radilo kako su pricali. Opet si mi nespreman posao na vodu :456:

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drina

Post Postao/la tommylee » 13 kol 2012, 08:32

Sad kad sam opremljen ovom novom tehnologijom valjalo bi zaroniti u te čuvene virove!Ko zna šta bi se dalo vidjeti?!?

slika

slika

slika

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drina

Post Postao/la soha » 13 kol 2012, 10:27

Cestitke na novoj opremi. Sad od tebe ocekujemo prave foto podvodne price, kao sto si to radio i sa obicnim fotoaparatom <championvanja> <championvanja> <championvanja> .


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Drina

Post Postao/la angler » 13 kol 2012, 10:41

Slike su fakat super.
Sad ce mo traziti sto vise podvodnih :grin:

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drina

Post Postao/la tommylee » 13 kol 2012, 12:29

Vidi kod mene avatar da mi je jedna ovakava i bio bih miran!
Hvala i drago mi je da vam se sviđaju.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Drina

Post Postao/la angler » 13 kol 2012, 18:29

Za takav avatar trebaju i peraje i maska, a onda batal mahanje :grin:
A vjerujem da ce biti i dok je budes izvlacio.

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drina

Post Postao/la Clavis » 13 kol 2012, 19:16

Ja se zanesem ko tetrijeb za vrijeme parenja, ničeg se ja ne sjetim škljocnut, valjda me još zanese :D

Jedino da ovo cudo kupim, pa da je non stop aktivirano dok ribarim, pa kasnije da editujem i izvlačim "materijal"

http://www.pik.ba/artikal/3844392/sat-s ... -snimanje/

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drina

Post Postao/la tommylee » 14 kol 2012, 08:38

Imaš sad one naglavne kamere.Ili Go Pro koja može na grudi da se nabci sa kaiševima.Tako da su ruke slobodne i posle pregledaš šta si snimio!
Imaju i naočare ali nisu nekog kvaliteta snimci.Za par godina ko zna šta će sve napraviti.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drina

Post Postao/la tommylee » 24 ruj 2012, 20:46

Neki me maler tjera ili je takvo stanje na vodi! Ako bi ste mi vjeovali da ni jedno javljanje nisam im'o!Ma ni da se javi bilo gdje!
Voda je rasla pa opadala i to je dosta pravilo problem.
A teren je vrhunski:

slika

slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drina

Post Postao/la tommylee » 24 ruj 2012, 20:48

U povratku stao da snapravim koju fotku,mjesto gdje sam sa klenovima bitku borio.No sunca nigdje nije bilo pa se ne vidi teren pod vodom (sedre):

slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drina

Post Postao/la Kovach » 24 ruj 2012, 22:17

Lijepi tereni tomylee steta sto nije bilo bar koje javljanje, ali ne gubi nadu.

Bistro!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Drina

Post Postao/la Seha » 24 ruj 2012, 22:45

Mocna voda, mrak fotke. Bistro
slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Drina

Post Postao/la tommylee » 07 lis 2012, 21:49

U subotu sam izašao sa kolegom na ove teren.Nismo čestito ni zagazili ja bacm ispred sebe u nad da ću ga naći blizu obale jer znam da tu jede.
No iza nas dolaze dva plovkaroš i ne haju za nas,već gaze u u liniji u koj sam ja baco!
Nedam se iznervirati idem na preliv ispod njih a oni već kače škoblje i padaju u ludilo!Ne mogu da vjeruju šta se dešava.
Mukotrpno bacam i nemam nikakvo dešavanje.Skupljam hrabrost i rizikujem,gazim na sred Drine bacam skoro preko Drine i opet ništa.Teške nimfe,mokre i suve ma ništa!
Kolega već prečešljao kompletan teren i nula bodova.
Nagovaram ga da odem iznad na ulaz vira.Tako i biva ali i gore se škoblaj presijava!Nevjerovatno koji je.

Učinilo nam se neko sitno kupljenje i kolega baca mrava,odmah kači lipljena oko 30cm i posle par sekundi gubi ga.Par gađžanja i staje.On mjenja muvu i opet akcija.
Vidim koliko je sati i bacam neku moju krejicu ali konstano se diže bez uzimanja,mjenjaj muvu i kačim jednog (bruku podizanja) zbog jakog štapa spada.
Posle smo imali još gađanja i kao po komandi stade!
Mjenjali smo terene ali ništa mrtvo more!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”