Lim

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Lim

Post Postao/la montana » 20 kol 2014, 20:34

Pomoc potrebna vasem Montiju. Planiram se provozati uz Lim do mjesta Berane u Crnoj Gori. Ko me zna, zna da volim zabaciti gdje nikad nisam. Saznao sam da ima lipljena, pastrmke, ali i neki kanjon nizvodno prema Bijelom polju koji krije mladice od 15kg (do sad zvanicno prijavljeni ulovi). Mislim da ih ima vecih, jer ovi koji su mi pricali, slave kad ulove nesto do 3kg.
Ima li iko nesto vise informacija o ribolovu na ovoj rijeci i lokacijama koje mi mogu biti korisne za ovaj izletic? <jelmekotrazio>
Hvala drugovi.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Lim

Post Postao/la tommylee » 02 ruj 2014, 21:16

Šta bi jesi li bio?
Prenesi nam utiske ako nisi da se raspitujemo za mikrolokacije?

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lim

Post Postao/la montana » 02 ruj 2014, 22:52

Nisam jos mestre. Jos uvijek je aktuelno, ali upadoh u pomorsku expediciju. Javljam kad bude aktuelno. Uglavnom sam dobio informaciju o odlicnom ribljem fondu.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”