Bosanski izbori

Slike koje ste našli na netu, a koje vam se sviđaju, te ih želite podijeliti i sa drugim kolegama na forumu, te voditi diskusiju o istim.

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bosanski izbori

Post Postao/la Han » 21 ruj 2012, 08:49

Ovo me neodoljivo podsjeća na bosanske izbore.

Imaš mogućnost izbora - čokolada sa mlijekom ili mlijeko sa čokoladom :135:
izbor.jpg

P.S. Ukoliko administrator teme smatra da ovo spada u domen politike neka obrise ovo slobodno.
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"


Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bosanski izbori

Post Postao/la Han » 21 ruj 2012, 08:54

Ovaj mi je vrh, nema dalje :grin:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Slike koje ste našli na netu”