Jezero Smoluća

Moderator/ica:emin

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Seha » 28 sij 2011, 16:20

masterbih je napisao/la:
kenan_sa je napisao/la:Ja se jucer cuo sa edom. Nesto ovamo ne vezano za nas, te usput onako kroz pricu nadodade da kani poribiti pocetkom proljeca jos jednom cjelom tonom ribe. Kako rece to bi trebali biti sarani od 10 do 25 kg. Moguce i koji veci od 25 kg.
To je slago samo tako.
Cuj tonu ribe sa ajd moze se reci kapitalnim ribama <valjanjeodsmijeha>
Bice dobro ako ubace bilo sta, tako se pretezno svaka prica zavrsi haha..
Borise nevidim razlog zasto si sumljicavo negativan ? Stvarno nekontam zasto i kako mozes reci za nekoga koga nepoznajes da laze. Budite sretni da ima ljudi koji od barustine naprave ribarski raj ili je mozda bolje da svi dignu ruke pa da sve vode podijele sudbinu Modraca, Jablanickog, Drine, Neretve itd.
Pozdrav bez ljutnje ali mi smeta neargumentovana negativa.
slika


Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la masterbih » 28 sij 2011, 18:16

Naravno da sam sumnjicav i ne vjerujem jer 99% obecanja je prazna prica!
Drugo to sto sam rekao da laze, pa sta? Nisam ja neki ministar ili je mozda on, samo se sluzim nasim domacim jezikom, a svaka druga nam je mnogo gora rijec od "Laze".
Da sam rekao Mulja, valja itd.. nebi bilo tako strasno,a u sustini je isto.. :456:

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 28 sij 2011, 18:47

Tako nam je grah pao izgleda....bilo kakva lijepa vijest kod nas se prihvata sa podozrenjem,nevjericom a ruzna,crna se odmah prihvata kao istina i siri se dalje. Ne bi se slozio da je mulljanje i laganje ista stvar , al nema potrebe da razvodnjavamo ovu temu.
Ova riba iz Novog Sada je trebala doci ranije,prije Nove godine al covjek je skupljao pare za ovu,po ovakvom vaktu , veliku investiciju i riba sigurno dolazi, sto nas sve raduje.Sad bilo to tona il pola tone il deset sarana nije u ovom trenutku ni toliko bitno koliko je bitno da Edo radi sve da jos vise oplemeni ovu vodu., sto na zalost nije tako cest slucaj sa ostalima.
slika

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la masterbih » 28 sij 2011, 19:12

Svaka njemu cast sto on sve to radi, skidam kapu..
Dalje necu komentarisati nista na ovu temu..

stefan češka
Prava Štela
Postovi:100
Pridružen/a:22 kol 2009, 09:17
Lokacija:Czech Republic
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la stefan češka » 28 sij 2011, 22:12

ado je napisao/la:
stefan češka je napisao/la:Zdravo, ja ne pokazuju, jer on ne isplati mi se ići u Bosnu výkend

Štefane za tebe se neisplati dolazit vikend, ti dodji cijelu sedmicu da se grijemo <adipiva> <adipiva> <adipiva> <adipiva> :7564: :) pozdrav u češku
Ado ja kad dolazím ,budu pecat 10dana !Želio bih kada ste uhvaćeni sa mnom, ili doći na prijateljski razgovor s Zajkem i Zlatanom ! Bistro za tebe i tve drugari Stefan ! <flag>


Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 29 sij 2011, 00:49

Samo da ne smrsaju do Smoluce! Bice super ako ribe od 13 do 14 kg ne budu imale po jedno 7 do 8 kg kad dodju. Eventualno neka po cenera da ima :mrgreen:

Bas mi je drago sto sam izazvao ovoliki inat kod gazde, a to je znamo zajebana stvar, pa sad ljudima priprema vodu da imaju gdje doci i napecat se ko ljudi. Bas je lijepo da se sad moze procitat da i on nesto para, od onih silnih koje ima, (barem je tako rekao) ulozi malo i u uredjenje jezera i ne ceka da to drugi urade za njega!

Pozdravcic
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 29 sij 2011, 01:01

Ko_fol_ribar je napisao/la:Samo da ne smrsaju do Smoluce! Bice super ako ribe od 13 do 14 kg ne budu imale po jedno 7 do 8 kg kad dodju. Eventualno neka po cenera da ima :mrgreen:

Bas mi je drago sto sam izazvao ovoliki inat kod gazde, a to je znamo zajebana stvar, pa sad ljudima priprema vodu da imaju gdje doci i napecat se ko ljudi. Bas je lijepo da se sad moze procitat da i on nesto para, od onih silnih koje ima, (barem je tako rekao) ulozi malo i u uredjenje jezera i ne ceka da to drugi urade za njega!

Pozdravcic
Dosadno Tare,a? Duga ova zima pravo.....
slika

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 29 sij 2011, 02:13

AdiR je napisao/la:
Ko_fol_ribar je napisao/la:Samo da ne smrsaju do Smoluce! Bice super ako ribe od 13 do 14 kg ne budu imale po jedno 7 do 8 kg kad dodju. Eventualno neka po cenera da ima :mrgreen:

Bas mi je drago sto sam izazvao ovoliki inat kod gazde, a to je znamo zajebana stvar, pa sad ljudima priprema vodu da imaju gdje doci i napecat se ko ljudi. Bas je lijepo da se sad moze procitat da i on nesto para, od onih silnih koje ima, (barem je tako rekao) ulozi malo i u uredjenje jezera i ne ceka da to drugi urade za njega!

Pozdravcic
Dosadno Tare,a? Duga ova zima pravo.....
Ma jok, kakvi dosadno.

Tare sebi napravi da mu nije dosadno onda kada to drugima jeste! Ima zanimacija hiljadu i jedna :mrgreen:

Nego popravil Ti svoje signalizatore?

Pozdravcic
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la ado » 29 sij 2011, 17:23

stefan češka je napisao/la:
ado je napisao/la:
stefan češka je napisao/la:Zdravo, ja ne pokazuju, jer on ne isplati mi se ići u Bosnu výkend

Štefane za tebe se neisplati dolazit vikend, ti dodji cijelu sedmicu da se grijemo <adipiva> <adipiva> <adipiva> <adipiva> :7564: :) pozdrav u češku
Ado ja kad dolazím ,budu pecat 10dana !Želio bih kada ste uhvaćeni sa mnom, ili doći na prijateljski razgovor s Zajkem i Zlatanom ! Bistro za tebe i tve drugari Stefan ! <flag>
Hvala na pozivu Štefan, naravno da ću doći pa da popijemo par piva i da malo pecamo.pozdrav u Češku

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la ado » 29 sij 2011, 17:30

Ja ljudi jednostavno nerazumijem ove negativne stavove al hajd, Adir ti znaš da mi imamo strpljenja pa ćemo akobogda i dočekat da ovi naši mali smolućki šarani narastu pa da možemo pecat ko ljudi a i zna se da na smolućoj pliva voz, makar imamo jednu kapitalnu ribu u jezeru <valjanjeodsmijeha> , i mogu dodat još jednu stvar, žao mi je samo što jedan dobar dio smolućke ekipe nedolazi gore radi nekih privatnih problema koji proizilaze iz nekih meni poznatih ali neobjašnjivih razloga.pozz i bistro

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la ado » 29 sij 2011, 17:31

I samo još da dodam riba dolazi 1000000% i to ne ispod 13kg. pa ko nevjeruje vidjet će se na bistro bih

muci
Haman Štela
Postovi:44
Pridružen/a:17 pro 2009, 02:54
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la muci » 29 sij 2011, 17:56

bistro sarandzije za prijedlog o sjelu da kazem da je fantastičan i da nečekamo nikako pribljavanje nego da se ispalimo što prije . recimo prva nedjelja u februaru eto ja mislim da je tako naj bolje malo travarice i to je to a i edo je napunio sušaru :7564:

Avatar
feeder
Đinđi-rinđi
Postovi:135
Pridružen/a:04 stu 2009, 09:37
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la feeder » 29 sij 2011, 19:52

muci samo ti ponesi...susara prazna....sve opuhano... Pozzz

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 29 sij 2011, 20:17

hajd ne brinite,ima proslogodisnjih boila,narolali ste ih brate,ima ih ..... <flag>
slika

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la ado » 29 sij 2011, 22:17

OOOOOO susara je vec opuhana muci, dobro ti svabo reko, vec smo mi bili gore u napadu <adipiva> :7564: <adipiva>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”