Masterbih

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

ssitk
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:22 vel 2011, 20:24
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Masterbih

Post Postao/la ssitk » 14 ožu 2011, 10:04

Sretan početak...nadam se da cu imati priliku da ih isprobam...lijepo izgledaju...


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la senad » 14 ožu 2011, 10:55

Super izgledaju, a siguran sam da će biti i lovne.
Sjeti me se... :mrgreen:
Mada nisam nešto pretjerano okrenut varaličarenju, prvenstveno zbog toga što bih većinu vremeno provodio roneći (tražeći otkinute varalice) ili viseći po drveću (skidajući iste sa vrba). :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Masterbih

Post Postao/la masterbih » 14 ožu 2011, 17:39

AZ Tech je radio plastikanere po nasem dekoru i sa nasim logotipom na voblerima jer se ovo ne isplati raditi rucno, posto nece ici u prodaju vec samo na poklone posjetiocima bloga, kolegama itd..

Z Vobleri, da, ali uskoro Masterbih vobleri jer mijenjamo ime.
Da, radimo zajedno, ovi sto se suse su slikani sinoc, frisko sve :)
Kad dobijemo papirologiju itd.. onda cemo i na papiru biti zajedno.
Ispocetka je ideja bila da vobleri budu Z, a silikonci Masterbih, ali nas jebu zbog dva imena i moraju se posebno registrovati, pa cemo morati odabrati jedno, a naj vjerovatnije Masterbih, mada to nije ni bitno, bitan je kvalitet, a ime je nesto sporedno..
svirac je napisao/la:
masterbih je napisao/la:Ja i Zoran radimo zajedno :)

Dogovaramo se stalno, al izgleda da cemo ime mijenjamo u Masterbih
Masterbih, oni vobleri na vrhu su koliko znam "Gully" iz Banjaluke ..... prepoznajem dekor onog plavog.
Ovi vobleri na slikama ispod sto se suse su "Z" vobleri koje radi Zoran.
Kazes, radis zajedno sa Zoranom, jel' zajedno u nekoj firmi ili ....

slika

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Masterbih

Post Postao/la masterbih » 14 ožu 2011, 17:40

Senade, ma bez brige, svi mi ponekad ronimo hehehehe <valjanjeodsmijeha>
pogotovo kad se radi o skupljoj varalici
senad je napisao/la:Super izgledaju, a siguran sam da će biti i lovne.
Sjeti me se... :mrgreen:
Mada nisam nešto pretjerano okrenut varaličarenju, prvenstveno zbog toga što bih većinu vremeno provodio roneći (tražeći otkinute varalice) ili viseći po drveću (skidajući iste sa vrba). :mrgreen:

Avatar
Dalibor
Štela
Postovi:80
Pridružen/a:05 kol 2009, 13:24
Lokacija:Zürich (CH)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la Dalibor » 14 ožu 2011, 18:05

masterbih je napisao/la:posto nece ici u prodaju vec samo na poklone posjetiocima bloga, kolegama itd..



a kako se moze doci do tog tvog bloga? :wink:


theMitar
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:12 pro 2010, 19:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la theMitar » 14 ožu 2011, 20:01

evo link:

Kod: Označi sve

http://ribolovacki.blogspot.com/

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la BcRich » 14 ožu 2011, 21:15

super varke samo naprijed,cestitam,i sretno u daljem radu. sta bi ja dao da znam napravit varku,ali neznam,jednom sam probao,na sve lici ali na varku ne ha ha.ja sam tu da ulovim,da napravim nemoj dzaba.pozzzz bistro

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Masterbih

Post Postao/la masterbih » 14 ožu 2011, 22:07

Uvjerices se Eldare kako ovo radi, Kolega Zoran ima 15 godina iskustva sto se tice voblera, a ja sam njegov ucenik :mrgreen: koji ga sustize <championvanja>

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la @ldin » 14 ožu 2011, 22:18

pitanje ...jel ovo plastika ili ??
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Masterbih

Post Postao/la masterbih » 14 ožu 2011, 22:28

Balza - Drvo je sve, osim onih prvih bombercica masterbih..

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la zlaja » 14 ožu 2011, 22:37

Oni što su obloženi folijom da li se rade kao plitkoronci ?

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Masterbih

Post Postao/la masterbih » 14 ožu 2011, 22:47

ima Zlaja svega, ovo sam samo slike ubacio od sinoc sto se susilo, bice jos slika..
Ima jako zanimljivih stvari, cak radimo i razne insekte, bube, miseve, somcice, stukice itd..

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la BcRich » 15 ožu 2011, 19:45

vjerujem m bih da su dobre,itekeko cu uzeti tih varki, kada budu spremne,za prodaju pozdrav

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la sajdin » 21 ožu 2011, 00:34

uuuuu jako jakooo dobrii...:D...pogotovo ovi crnii za nasu mutnu bosnu i pertlee..aa borise..hahaha..:D...samo naprijed zelim ti svee najbolje..:D <flag>
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

as-tech
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:09 svi 2011, 21:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterbih

Post Postao/la as-tech » 19 svi 2011, 23:11

Stigao sam i ja napokon na forum...Pozdrav svim kolegama po stapu..Vidim da ste zadovoljni bomberima koje smo radili za master bih .Jako sam ponosan i na kolegu Ostojica i na kolege koje salju ovako pohvalne komentare..Hvala....Ako zelite da vidite jos dekora Gully bombera imate na nasem facebook profilu AS-tech proizvodnja ribomaterijala..Zatrazite prijateljstvo rado cu ga odobriti...Hvala i Senadu na objavi clanka o AS-tech proizvodnji i na lijepoj saradnji.Za sad smo postavili na naslovnici BISTRO BIH clanak o AS-tech kopcama a kasnije cemo o ostalim proizvodima...Lijep pozdrav iz grada na rijeci Vrbas
AS-tech proizvodnja ribomaterijala/facebook profil

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Wobleri”