BISTRO

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 24 sij 2007, 12:59

Dobro nam dosao na forum Zeljko! :lol:









BISTRO OD ZANDERA! :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________


Avatar
Zeljko Babic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:24 sij 2007, 12:02
Lokacija:Swedska
Kontakt:

Post Postao/la Zeljko Babic » 24 sij 2007, 20:21

ZANDER je napisao/la:Dobro nam dosao na forum Zeljko! :lol:









BISTRO OD ZANDERA! :wink:
Hvala nadam se da cemo se cesto cuti. Pozdrav Zeljko

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edib » 24 sij 2007, 23:35

Veliki pozdrav za Zeljka Babica

I jedno pitanje , da li mi mozete pomoci savjetima oko takmicena u Finskoj nadam se konkretnim .

Hvala unapred .

Avatar
Zeljko Babic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:24 sij 2007, 12:02
Lokacija:Swedska
Kontakt:

Post Postao/la Zeljko Babic » 25 sij 2007, 00:03

edib je napisao/la:Veliki pozdrav za Zeljka Babica

I jedno pitanje , da li mi mozete pomoci savjetima oko takmicena u Finskoj nadam se konkretnim .

Hvala unapred .
Nadam se da mogu, vec sam dobio neke informacije, naime vi niste prvi koji pitate istu stavr

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

savjet

Post Postao/la edib » 27 sij 2007, 22:23

Pozdrav svima

Pitanje konkretno za g.Babica . Na kakvoj vodi lovimo U Finskoj , koje su ribe zastupljene najvise i VASA preporuka za pribor a naravno musice . Volim da lovim na nimfe ( Janova skola ) .
Hvala unapred i nadam se da da vam ne oduzimam previse vremena . :roll:


Avatar
Zeljko Babic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:24 sij 2007, 12:02
Lokacija:Swedska
Kontakt:

Re: savjet

Post Postao/la Zeljko Babic » 29 sij 2007, 00:26

edib je napisao/la:Pozdrav svima

Pitanje konkretno za g.Babica . Na kakvoj vodi lovimo U Finskoj , koje su ribe zastupljene najvise i VASA preporuka za pribor a naravno musice . Volim da lovim na nimfe ( Janova skola ) .
Hvala unapred i nadam se da da vam ne oduzimam previse vremena . :roll:
Zdravo Edibe,

prvo da kazem da ako si Janova skola onda mi je sve jasno. Sto se tice takmicenja u Finskoj imam informacije koje te interesuju i rado cu ti ih poslati. Daj mi samo par dana da ti to sve pripremim. Nadam se da ste od saveza dobil nekoliko web adresa koje vam mogu dati info. o rijeci Simo U Finskoj na kojoj ce se odrzati takmicenje. Naime svi savezi su dobili informacije o takmicenju i ja se nadam da su vam poslali te informacije. Nazalost vecina je na engleskom jeziku a ja se nadam da vam to nece predtavljati problem (mozda vam Goran Vukovic moze to prevest). Ja imam isto tako informacije iz prve ruke, ali kao sto sam ti ranije rekao daj mi malo vremena. Za sada toliko. Pozdrav Zeljko Babic.

P.S.

Da li smo se mi negdje mozda sreli na vodi prosle godine - Ribnik???

goran
Početnik
Postovi:9
Pridružen/a:16 sij 2007, 18:54
Lokacija:PRIJEDOR
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

fly liga

Post Postao/la goran » 29 sij 2007, 23:39

pozdrav musicarskoj naciji.mene interesuju informacije o premijer ligi BiH u flyfishingu.tj kad pocinje i ko ucestvuje u njoj.
pikaso

PIZZERIA ELVIS
Početnik
Postovi:8
Pridružen/a:02 pro 2006, 00:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la PIZZERIA ELVIS » 01 vel 2007, 00:09

Gorane da ti preopučim dodji na ribnik 3 marta i tamo će biti krema fly fishinga i dobićeš odgovore na sva pitanja za ovu godinu tj. za sve utakmice mislim biće ih pet ali gore u ribniku će doći puno ribara sa svih strana gdje ćemo se druziti i loviti. Bistro Elvis :wink:

goran
Početnik
Postovi:9
Pridružen/a:16 sij 2007, 18:54
Lokacija:PRIJEDOR
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

da da

Post Postao/la goran » 01 vel 2007, 22:55

Elvise hvala ti na savjetu ali ja nemogu doci u Ribnik jer nespadam u tu fly kremu tj.nisam dobio pozivnicu dok je tzv.krema dobila.Neznam po kom kriterijumu se djele te pozivnice?
pikaso

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edib » 02 vel 2007, 15:09

Pozdrav svima

U Ribnik se moze doci i sa pozivnicom i bez a sve informacije pogledaj na sajtu Ribnika .

Bistro :D

PIZZERIA ELVIS
Početnik
Postovi:8
Pridružen/a:02 pro 2006, 00:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la PIZZERIA ELVIS » 14 vel 2007, 22:02

Pozdrav svim sportskim ribolovcima BISTRO :D
Pozdravio bih Gorana iz Prijedora izgleda da me nije dobro razumio ja sam rekao da dođe na Ribnik da će biti dosta ribara koji će doći na otvor pastrmke pa da se mozemo druziti i razmjenjivati iskustva o musicama i o tehnikama mahanja a nije bilo govora boljim ribarima ili lošijim ribarima ja se druzim Gorane samo sa sportskim ribolovcima bez obzira na vjeru i naciju
iz čitavog svijeta a na Ribnik moze doći svako ko god zeli a netreba ti pozivnica to je glupost. Volio bih da dođes da se upoznamo. Ja sam naprimjer bio u dilemi dali da idem na Dabar ili na Plivu ali sam za ovu godinu odabrao Ribnik za iduću god. ćemo vidjeti ako budemo zivi i zdravi.
Pozdrav svim mahačlijama :D

Avatar
cori
Prava Štela
Postovi:116
Pridružen/a:20 stu 2006, 22:26
Lokacija:Novi Sad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la cori » 25 vel 2007, 14:18

Idemo na Ribnik, a već me svrbe dlanovi. Kada sam na Ribniku, bio u decembru pastrmka se skoro sva dobro izmrestila, a i kalifa koja je ušla iz ribnjaka je bila oko 20-25cm, tako da će biti pravo. Samo da voda bude prava.
Treba spremiti pribor i samo biti uporan, a posle ribolova slediće druženje poznato samo pravim zaljubljenicima u muhe. Bistro i vidimo se za par dana.

OSX
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:26 ruj 2006, 14:49
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ribnik

Post Postao/la OSX » 02 ožu 2007, 16:43

ode li iko na taj ribnik?

PIZZERIA ELVIS
Početnik
Postovi:8
Pridružen/a:02 pro 2006, 00:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la PIZZERIA ELVIS » 08 ožu 2007, 01:20

Bistro!
Bio sam na Ribniku na otvoru pastmke malo sam zakasnio . Otišao sam prvo da pozdravim neke prijatelje pa sam tek oko 11h00 bio u vodi a zato vrijeme moj drug zare milanović je prošao pola staze oko 2 kilometra :cry: imao je već dosta pastrmki morao sam se malo više potruditi da nešto prevarim.
Do ručka sam ulovio 7-8 kom. a toliko mi je spalo najveća je bila oko 1 kg.
Poslije ručka , kafice malo smo se druzili pametovali oko muha , podveza , strimera i tekuće problematike :lol: .
Oko 16h00 sam otisao u donji dio ribnika tu mi je otišla jedna krupna pastrmka nekoliko ih uhvatio i još nekoliko baš krupnih lipenova koje sam lagano skinuo da ih nebi oštetio sve u svemu bio sam zadovoljan jedino da je dan bio duzi i da je moj prijatelj Dok mogao biti sa nama jer smo se dogovarali 3 mjeseca prije kako ćemo ići zajedno ali ga je gripa spriječila da dođe a nadam se da će brzo ozdravit je nas čeka MONARCH DOK kup na dobri 24,03 ako bogda!
Pozdrav svim ribolovcima od Elvisa. :lol:

klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 08 ožu 2007, 13:25

Elvis samo da se ispricam jer se nisam pojavio, a bogme ni javio kako ne dolazim.
Naime problem je bio posao.....
Sve u svemo drago mi je da si se ljepo nalovio, al ipak na otvorenju je bitnije druzenje ribolova je malo bas zbog guzve...

Pozdrav i manje "origana" :lol:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”