IDEMO ZMAJEVI

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la rusko » 11 stu 2011, 22:06

Sto se posjecenosti stadiona tice:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YFwUovSdU40[/youtube]
slika slika


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la rusko » 11 stu 2011, 22:31

slika slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la rusko » 11 stu 2011, 23:06

Za Ibisevica:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d6pqhx9MuMQ[/youtube]
slika slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 11 stu 2011, 23:29

Sta reci,mogli izgubit mogli pobjedit,po 2 ekstra prilike na obe strane,ono ostalo sve bezze...Mada vece mi je cudo sto nismo izgubili,sto su portugalci fulali svoje dvije,jer kod Ibisevica je sasvim normalno da fula 100%-tne prilike,sve ostalo je cudo,mozete pricati dobar je,ovo ono,al ko ga stalno gleda zna o cemu pricam...

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 11 stu 2011, 23:33

Potpisujem Tare. Ono nebi ni ja promasio <valjanjeodsmijeha>
slika


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 11 stu 2011, 23:36

Ma ja ba...Realno,volim ga i sve,al nikad nije bio neki igrac,moras ga pogodit u nogu ili glavu da bi dao gol,pogotovo poslije ne povrede,propao ko grcka :grin: Da on i gol i sve,al da bi dao gol,mora prije toga fulati 5 dobrih prilika,a to ne pali protiv portugala,da je Dzeko bio u jednoj od one dvije prilike,gol 100% :?

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la zlaja » 11 stu 2011, 23:47

Meni smiješno kako su portugalci sitna mala raja, isto djeca spram naših :grin:

Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la mekousna » 11 stu 2011, 23:55

Seha je napisao/la:Potpisujem Tare. Ono nebi ni ja promasio <valjanjeodsmijeha>
Jest, ali ti se ne bi ni izborio za onakvu priliku, da pobjegneš odbrani... <championvanja>

Pred ovu utakmicu je Sejo Sexon, frontmen grupe "Zabranjeno pušenje" dao zanimljivu izjavu...

"Draže bi mi bilo da bude 0-0, nego 1-0 za nas u prvoj utakmici, upravo zbog opuštanja, euforije i svega toga. Ovako će pritisak biti na Portugalcima..."

i obistinilo se to njegovo predskazanje... ko se razumije u K.O. takmičenja, zna da 1-0 nije neka prednost u odnosu na 0-0.
Imamo kakve-takve šanse da im zagorčamo život u Lisabonu. Ako nas opet neki papak sudija ne pokosi nekim penalom.
List niz vodu, riba uz vodu. [ www.mekousna-konjic.tk ]

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 12 stu 2011, 00:43

Jest,1-0 i 2-1 pravo zafrkan rezultat,nema goreg,naravno ako ne izgubis 7-0 :mrgreen:

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la rusko » 12 stu 2011, 05:16

slika
slika slika

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la adi » 12 stu 2011, 10:59

fantastican rezultat za lisabon!!!!! i povlacim sve sto sam rekao za papeta, SELEKTORE KAPA DO PODA!!!!!! <titinpionir>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 12 stu 2011, 18:49

mekousna je napisao/la: Jest, ali ti se ne bi ni izborio za onakvu priliku, da pobjegneš odbrani... <championvanja>
Ako nas opet neki papak sudija ne pokosi nekim penalom.
Ja sam kratko igrao fudbal ,ali evo ti se "napenali" na go. Od 10 udaraca svi ce biti u okvir gola. Ja nekontam cijeli zivot treniras dodjes pred gol i sa par metara promasis onoliki gol i to ne jednom Ibisevic konstantno fuli zicere. To je isto kao evo naprimjer mi ribari umijesto da u vodu zabacimo svako malo na drugu obalu. To je meni nepojmljivo. Ja cu olovom pogoditi poziciju koju pozelim do 80 metara u +- 1 metar.
Ono sto je Tare napisao a ja potpisao da Ibisevicu treba previse zicera da bi dao taj jebeni go je argumentovano.
Niko se do sada u repki nije nafulao kao on. Njegova je sreca da ga odbrana neshvata za ozbiljno i dok su na Dzeku uvijek 2-3 igraca Ibisevic moze da bude gdje hoce i kako hoce. To je jedini razlog sto mu se u svakom mecu ukaze par zicera i jedino Dzeku moze zahvaliti na tome. Misljenja sam da bi se Muslimovic dosta bolje snasao na njegovom mjestu samo neznam u kakvoj je kondiciji trenutno.
Svabo Wolfgang Stark nam sudi u uzvratnom mecu strog poput svakog svabe. Moramo se paziti da djecijim fazonima diskutovanjem njegovih odluka ili dizanjem ruke da mu se sugerise vadjenje zutog (kao sinoc) nepopusimo crveni.
Mislim da su nasi igraci trebali do sada vec nauciti nijedan sudija vise netolerise te balave fore.
BiH netreba da brine pored nas strucnjaka za fudbal. <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AlaS » 12 stu 2011, 18:54

tare je napisao/la:Ma ja ba...Realno,volim ga i sve,al nikad nije bio neki igrac,moras ga pogodit u nogu ili glavu da bi dao gol,da je Dzeko bio u jednoj od one dvije prilike,gol 100% :?
tare kazes da ga pratis i znas sve o njemu ,nije mi jasno kako neki po tebi srednji ili slabi igrac moze biti strijelac bundes lige ,mislim da prebrzo tipkas postove .Vedo je dobar ,izletio je iz forme ali vidi se da ima volju i srce da zabije ,ja moram priznati da mi je cir proradio kad je fulao onu sansu stvarno meni nejasno ali desi se i Dzeki dosta propusta samo sto se to njemu odmah oprasta,kao nemoze on sam ,nije mogao sam ,nema niko da mu pomogne .itd

Prezivio stadion bilino polje je gorilo "ah sto nas ima masalah" igra nije bila nesto zanimljiva vise mi licilo na prvu rundu u boxu kada protivnici isptuju koju taktiku i plan da upotrijebe ,mislim da ce u utorak biti grmljevine u lisabonu,sve ili nista.
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 12 stu 2011, 19:05

Desi se svakom da fuli ali Ibisevic on precesto fula ove 101% sanse.. To nam se jednostavno nesmije desavati.
Vidi se da momah hoce i da izgara od zelje da zatrese mrezu ali od povrede na ovamo nema ni I od onog starog Ibisevica.
slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 12 stu 2011, 19:17

Alase,Ibesevic ti je nesto poput Gomeza u Bayernu,najbolji strijelac,al nema glupljeg igraca odnjega,svaki drugi gol koji postigne je odbijena,golmanu ispadne lopta on naleti,tako je i Ibisevic dao pola golova u vremenu kad je bio najbolji strijelac,prije povrede,da bi dao gol moras mu ga na tacni servirat,al i tako opet 10 puta da bi zabio jednom...Onda,u istom tom vremenu kada je bio najbolji strijelac je bio glavni napadac u Hofenhajmu i svaka lopta je isla na njega,Hofenhajm dobro igrao,cesto stvarali prilike i jednostavno je morao davati golove,sa njim je bio jos Demba Ba,koji mu bukvalno nije ni konkurecnija bio,prije povrede...Ja ne kazem da on nevalja,al jednostavno u ovakvim utakmicama on nije najbolji izbor,jer jednostavn nesmiju se fulati onakve prilike,jer imas je sad i Boga pitaj hoces li je opet imat,i u pravu si,trudi se i sve,igra srcem,al to nekad jednostavno nije dovoljno...I nemozes reci da je ispao iz forme,kome jos trebaju 4 godine da se vrati u formu :roll: Jednostavno on je osrednji igrac..
Zadnja izmjena: tare, dana/u 12 stu 2011, 19:21, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Sport”