IDEMO ZMAJEVI

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AlaS » 12 stu 2011, 19:19

Seha je napisao/la:Desi se svakom da fuli ali Ibisevic on precesto fula ove 101% sanse.. To nam se jednostavno nesmije desavati.
Vidi se da momah hoce i da izgara od zelje da zatrese mrezu ali od povrede na ovamo nema ni I od onog starog Ibisevica.
potpisujem ali ipak nemozemo zaboraviti strijelca bundes lige i idola nacije kad je Vedo sa Sejom zabijao za Dzeku se nije puno znalo. Povreda ga je ukopala i tesko da se iskopa da dodje na nivo gdje je nekad bio, Svi znamo kako je Salihovic trcao po lijevom krilu sad u odbrani sad u protivnockom sesnaestercu sad puca topovsi slobodnjak zabija pod precku svabe mu dali ime"bozija lijevica" povrijedi se nije trenirao izleti iz forme i eto sinoc njegova igra nelici na njega ja sam par puta gledao jeli to uopste Sejo ili je neko drugi sa njegovim dresom .
slika
Bistro


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AlaS » 12 stu 2011, 19:23

Ajd Tare da cujem koga bi ti stavio na mjesto ibisevica sad protiv portugala recimo da Bosna igra sa dva napadaca ,ajd da vidim sta bi ti uradio da si na papetovom mjestu
slika
Bistro

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 12 stu 2011, 19:28

Pa fazon i jest u tome da u ovom trenutku nemamo drugog napadaca koji bi zadovoljio kriterije za takvu utakmicu,pa mora uvesti Ibisevica...Zec bio najbolji strijelac u Hrvatskoj,bio proglasavan za najboljeg igraca,al od kako je otisao u Tursku to nije taj igrac,i Ibsevic je ispred njega po iskustvu pa je opet bolji izbor...Naravno prije njih obojice bi bio Muslimovic,al on je trentuno ne van forme,nego ni blizu forme,covjek nema kluba,nema gdje trenirati,nema odigranih minuta,i on bi po meni bio najlosi izbor...

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 12 stu 2011, 19:34

Bez razmisljanja ja bi sansu dao Muslimovicu ako nije u kondiciji bar pred kraj.
Meni je samo zao sto tip nije imao karizmu a igrac je i borac do zadnje kapi krvi. Nije mi u rodu i nije iz mog sela <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AlaS » 12 stu 2011, 19:35

Eto sve si sam rekao Zec dobar ali nema rutine treba jos koju utkmicu odigrati sa ovim mudonjama jednostavno kad naleti na odbranu stane kao da se boji ,Muslimovic nema vec dugo kluba nebi bilo ni fer da on igra a posebno sto nije u formi nikakvoj,Ibisevoc i pored povrede ima ponude iz engleskih klubova traze ga strucnjaci ali ne ovakvi kao sto smo mi ,znaci sve jasno kao dan, znaci igraj i udri na go jedna mora uci
slika
Bistro


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AlaS » 12 stu 2011, 19:38

Seha je napisao/la:Bez razmisljanja ja bi sansu dao Muslimovicu ako nije u kondiciji bar pred kraj.
Seha ima tu jos jedan problem ako izvede Misketa i ubaci Muslimovica odma tu izbije rat u svlacionici ,Pape je usro stvar sa svojom izjavom "ko ima minutazu u klubu imace i u prepki" a ovaj nema ni kluba ,slazem se sa tobom da bi trebao igrati svaku tekmu bar po 15-20 min
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 12 stu 2011, 19:48

Ja cijenim igrace koji imaju muda. On ih definitivno ima i da sam ja na Susicevom mjestu meni nebi igralo ulogu kolika oni igraju u svojim timovima vec sta su kadri pruziti na terenu.
Ja bi sad glavu stavio na cjepalo da bi Zlatan jurisao na protivnicki go kao kad je bio u top formi.
Njemu samo treba dati sansu. Siguran sam da je nebi olako prokockao.
Vedu nedostaje rutina koju ima Dzeko i da pokaze da nema pardona ni prema kome. Svaki put kad je pred golom cini mi se uplasi se vise od golmana.
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AlaS » 12 stu 2011, 19:54

Pa Muslimovic i jurisa prema golu kroz odbranu to smo vidili dosta puta prica se da je dobio neki klub ide u njemacku bundes ligu cini mi se fc freiburg nisam siguran 100% ,u svakom slucaju ja ga rado gledam on bas ostavlja srce na terenu
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 12 stu 2011, 20:04

E to ja cijenim kod igraca, raja to osjeti i prepozna. Daj svoj maksimum izgori ako treba ali nemoj mi setanja po terenu i cekanja da ti lopta dodje sama na nogu.
Da se Vedo nebori za loptu nalijepio bi ja njega nebi mu obraz valjao 5 para <valjanjeodsmijeha>
Samo da malo te nisanske sprave sredi i bice to ok
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 12 stu 2011, 22:38

Teren Bilinog polja sinoć je do ludila doveo kapitena reprezentacije Portugala Cristiana Ronalda, ali je svim navijačima reprezentacije BiH ponovo donio puno sreće, a jednom sretniku čak i zaradu.

Kako nezvanično saznajmo, komadić trave Bilinog polja koji je nakon promašaja isčupao Ronaldo prodat je na jednoj aukcijskoj web stranici u BiH za vrtoglavih 10.000 KM.

Podsjećamo, sinoć je u utakmici baraža između BiH i Portugala Ronaldo promašio "mrtvu" šansu. U 52. minutu Nani je petom dobacio loptu do Ronalda, a ona je sekund prije udarca portugalskog kapitena nezgodno poskočila i nakon udarca najboljeg portugalskog igrača završila pored gola našeg Begovića.

Ronaldo je nakon toga ljutito čupao travu, a poslije toga nije imao niti jednu veliku šansu.

Taj busen kasnije je za "dugo sjećanje" otišao "na doboš" i prodat je za 10.000 KM

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E moj Enko kako ja nisam blize kako bi "zavrtio" 20 tak grumenova trave preko e bay-a <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la mekousna » 13 stu 2011, 00:15

List niz vodu, riba uz vodu. [ www.mekousna-konjic.tk ]

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la senad » 13 stu 2011, 21:47

Seha je napisao/la:...na jednoj aukcijskoj web stranici u BiH za vrtoglavih 10.000 KM....
Ma na pik.ba se neko zezao,
http://pik.ba/artikal/2072726/busen-tra ... da-osuta-/
a bruka portala se navuklo na to, gledam i dnevni avaz pao na to.Danas mi pricamo na bari, to je vise fabrikovanje vijesti, nema veze sto si svjestan da to nije tacno, daj samo nekih senzacija, samo da se pise o necem sto nije normalno.Jos ako ima mrtvih i krvi do koljena - ojha, opleti, to su vijesti.
A nešto pozitivno, lijepo, za nečiju dobrobit, ma hebo to...s vremena na vrijeme ćemo objaviti vijest da je nekome potrebna pomoć i zaradićemo dovoljno sevapa da moremo koNforno neki naredni period opet kekerit', lagat', obmanjivati javnost, prepadat' je poluistinama i proizvoljnim zaključcima.
Nekad ne mogu da vjerujem koliko smo glup narod, šta se klika i koje su najčitanije vijesti.Jesi li pomenuo u naslovu "gola", "goli", "seks" - to je klik za klikom."Smak svijeta" - ma svake sedmice objavi jednu takvu vijest, imas klikljivost to je cudo jedno.Pomeni facebook u naslovu, takodje.
Sta mislite koliko klikova ima vijest "Bh. inovatori osvojili 5 zlatnih i 3 srebrne medalje na Sajmu u Minhenu"?Mizerija, isto kao "Odigrana predstava 'Ja, mahaluša' u Kalesiji".
Ali, "Seks ispod mosta" - e to će se klikati do besvjesti, bez obzira sto je to ovakav snimak
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aaOttYIP3P0[/youtube]
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 13 stu 2011, 21:55

U pravu si tek je sutri dan demantovano. Ali pazi ideja je za 10 i iskreno nebi me ni cudilo da ona livada na Bilinom Polju nestane za jednu noc.

Ovo neki beskucnik "presavija deku" da je ususka u rupu za sutra

Daj brate nesto konkretno kad ofas o sexy <valjanjeodsmijeha> A nama baraz je

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=57S9WJup ... r_embedded[/youtube]
slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 13 stu 2011, 22:33

Jos nisam skontao sta ova pokusava :mrgreen: Al je na hebenim drogama :grin:

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la senad » 13 stu 2011, 22:52

Ja pokvario ovo dugme "replay" gledajuci, ali osim zakljucka da joj bas nije dobro, drugo nista ne skontah :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Sport”