Održano prvenstvo Sportsko ribolovnog saveza Republike Srpske

U Gradišci 10. i  11.07.2010.godine održano je Prvenstvo RS u discipline lov ribe udicom na plovak za sve kategorije. Takmičenje je sprovedeno prema predviđenoj satnici i ovijalo se u dva dijela, gdje su se u prijepodnevnom dijelu takmičile ekipe seniorki i seniora a u pospodnevnom dijelu ekipe juniorki, juniora, kadetkinja i kadeta.

Takmičenje je održano u fer i takmičarskoj atmosferi, nije bilo primjedbi od strane vođa ekipa, takmičara a ni sudije angažovane za suđenje na ovom takmičenju nisu imale potrebe da intervenišu.

Na takmičenju izvršeno je polaganje sudijskih ispita gdje je 10 sudija steklo zvanje društvenog i  9 saveznog ranga.

Ostvareni su sledeći rezultati:

S E N I O R I:
1. mjesto SRD “KLEN” Kozarska Dubica
2. mjesto EU “DRINSKA JEZERA” Višegrad
3. mjesto SRD “UKRINSKI CVIJET” Prnjavor
4. mjesto SRD BANJA LUKA, Banja Luka
5. mjesto SRD MILIĆI, Milići
6. mjesto SRD “UKRINA” Derventa
7. mjesto SRD ČELINAC, Čelinac
8. mjesto SRD “OPTIMA” Modriča
9. mjesto SRD “JEZERO” Rudo
10. mjesto SRD”MLADICA” Foča
11. mjesto SRD “AMUR” Gradiška
12. mjesto SRD PRIJEDOR, Prijedor
13. mjesto SRD “ŽELJEZNICA” I.Sarajevo
14. mjesto SRD “MLADICA” Oštra Luka
15. mjesto SRD “USORA” Teslić
16. mjesto SRD TREBINJE, Trebinje
17. mjesto SRD “RIBA” Bijeljina
18. mjesto SRD “BOSNA” Doboj
19. mjesto USR KOTOR VAROŠ, Kotor Varoš
20. mjesto SRD “MRENA” Kostajnica

Pročitajte i:   Kamenolom u srcu budućeg Nacionalnog parka?

SENIORKE:

  1. mjesto SRD PRIJEDOR, Prijedor
  2. mjesto SRD “UKRINA” Derventa
  3. mjesto SRD “USORA” Teslić
  4. mjesto SRD “UKRINSKI CVIJET” Prnjavor

JUNIORI:

  1. mjesto SRD “AMUR” Gradiška
  2. mjesto SRD “MLADICA” Foča
  3. mjesto SRD “KLEN” Kozarska Dubica
  4. mjesto SRD “UKRINSKI CVIJET” Prnjavor
  5. mjesto SR D PRIJEDOR, Prijedor
  6. mjesto SRD “OPTIMA” Modriča
  7. mjesto SRD “UKRINA” Derventa
  8. mjesto SRD TREBINJE, Trebinje
  9. mjesto SRD “BOSNA” Doboj

JUNIORKE:

  1. mjesto SRD “SAVA” Brod
  2. mjesto SRD BANJA LUKA, Banja Luka
  3. mjesto SRD “OPTIMA” Modriča
  4. mjesto SRD “UKRINA” Derventa

KADETI:

  1. mjesto SRD PRIJEDOR, Prijedor
  2. mjesto SRD “JEZERO” Rudo
  3. mjesto SRD ČELINAC, Čelinac
  4. mjesto SRD “UKRINSKI CVIJET” Prnjavor
  5. mjesto SRD “UKRINA” Derventa
  6. mjesto SRD “OPTIMA” Modriča
  7. mjesto SRD “BOSNA” Doboj

KADETKINJE:

  1. mjesto SRD “UKRINA” Derventa
  2. mjesto SRD “SAVA” Brod

Nakon održane majstorice izvršena je popuna za premijer lige za sve kategorije, tako u kategoriji

SENIORA ligu popunjavaju:
1. Radonjić Siniša, Gradiška
2. Kojić Aleksandar, Višegrad
3. Čupović Mladen, Višegrad
4. Mišljenović Bojan, Kozarska Dubica
5. Simikić Grozdan, Derventa
6. Petrić Milomir, Rudo
7. Nikolić Miloš, Rudo
8. Panić Nenad, Prijedor

Pročitajte i:   UGSR 'Bistro' Zenica: Članovi udruženja u akciji uređenja ribogojilišta Bistričak

SENIORKI ligu popunjavaju:
1. Vidović Saja, Derventa
2. Čehić Branka, Derventa
3. Dakić Anka, Teslić
4. Milovanović Dušanka, Derventa
5. Horovski Anita, Teslić
6. Jorgić Zdenka, Teslić

JUNIORA ligu popunjavaju:
1. Begenišić Vladislav, Foča
2. Krunić Ognjen, Foča
3. Vukajlović Slaviša, Gradiška
4. Subotić Miodrag, Foča
5. Bižić Aleksandar, gradiška
6. Vidaković Nemanja, Modriča
7. Borojević Bojan, Gradiška
8. Simikić Grozdan, Derventa
9. Vukmirica Nikola, Kozarska Dubica
10. Vukmirica Nebojša, Kozarska Dubica
11. Njegomirović Ognjen, Modriča
12. Stojić Srećko, Modriča
13. Brajić Slaviša, Prijedor

JUNIORKI ligu popunjavaju:
1. Jarić Bojana, Brod
2. Mićić Suzana, Modriča
3. Bosić Ljubinka, Modriča

Sportsko ribolovni savez RS


Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.